AMERICKÁ HYPOTÉKA

Americká hypotéka je spotřebitelský úvěr a finanční prostředky lze použít na cokoli, to znamená vybavení bytu, nové auto, atd. Finance z takto získané hypotéky nejsou vázány jen na koupi bytu, tak jako jiné u klasické hypotéky. Americká hypotéka je dostupná téměř pro každého žadatele, jež je vlastníkem nemovitosti, jelikož pouze cena nemovitosti rozhodne, jak vysokou hypotéku dostanete.

 

Při žádosti o americkou hypotéku nemusíte dokládat nejen účel, na co peníze použijete, ale není třeba dokládat ani příjem. Minimální hranice americké hypotéky se pohybuje kolem 200 000,- korun, horní hranice je různá, maximum je až 70% z hodnoty nemovitosti. Na výši hypotéky mimo jiné také záleží na bonitě klienta.

 

K žádosti o americkou hypotéku vám postačí doložit občanský nebo řidičský průkaz, dále to je úřední odhad nemovitosti, kterou ručíte, pojištění nemovitosti, nabývací titul nemovitosti a také výpis z katastru nemovitostí.

 

Nemovitost, kterou lze ručit při žádostí u americké hypotéky musí stát na území České republiky a nesmí na ni být uvaleno zástavní právo, žadatel o hypotéku musí být vlastníkem nemovitostí, nemovitost musí být pojištěná.

 

Žadatelem o americkou hypotéku může být občan žijící na území České republiky, minimální věk je 18 let také je u tohoto typu hypotéky stanovena maximální věková hranice žadatele. Hypotéka musí být splacena v roce, kdy žadatel dosáhne 70 let.

 

K výhodám americké hypotéky musíme zmínit především příznivý úrok, jelikož poskytovatel úvěru má návratnost jištěnou zastavené nemovitosti, nebo také to, že v případě předčasného placení nebudete platit žádné penále. Ještě se zmíníme o jedné výhodě, o americkou hypotéku totiž mohou zažádat maximálně čtyři osoby ze dvou domácností, takže o peníze získané z hypotéky se podělíte a samozřejmě podělíte se i o závazky. To znamená, že o americkou hypotéku máte možnost zažádat společně s rodiči nebo s rodinou sourozence.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server