LEASING MEZI OSOBAMI

Nejdříve si řekneme co to vlastně leasing je. Leasing je finanční produkt, kterým lze financovat nákup movitých věcí. Leasing je charakteristický tím, že je vlastně vazbou na financovaný předmět. V České republice se objevil až po roce 1989. Základním typem je finanční leasing, což znamená, že vámi vybraná movitá věc je po celou dobu majetkem leasingové společnosti a teprve až po zaplacení poslední splátky se věc stává vašim majetkem. V českých zákonech pojem leasing přímo nenajdete, ale můžete se setkat s pojmem „finanční pronájem s následnou koupí najaté věci.“

Uvažujete o koupi nebo prodeji automobilového vozu prostřednictvím internetu nebo od známého? Pak máte možnost využít mimo jiné i tzv. leasing mezi dvěma osobami. Leasing mezi dvěma osobami umožní nákup motorového vozidla jak mezi fyzickými, tak i právnickými osobami. Princip leasingu mezi osobami spočívá v tom, že zájemce si vybere vozidlo, které chce koupit a prodávající nedostane finanční hotovost od kupujícího, nýbrž je obdrží od leasingové nebo úvěrové společnosti v pravidelných měsíčních splátkách podle daných podmínek.

K hlavním výhodám leasingu mezi osobami je především fakt, že kupující nemusí vybírat motorové vozidlo jen v bazarech nebo u prodejce nových automobilů, ale také přes inzerát nebo od soukromé osoby a navíc není limitován svou finanční situaci. Navíc leasing mezi osobami je výhodnější než leasing nebo úvěr,  které mají v nabídce autosalony a autobazary.

K výhodám pro prodávající spočívá v tom, že může nabídnout vozidlo k prodeji a je jedno zda do bazaru nebo přes inzerát, vůbec nemusí mít obavy z toho, že by své peníze za vůz neobdržel.

Leasing mezi osobami nemusí být vždy použit jen na nákup osobního automobilu, ale také např. při koupi zemědělského stroje nebo užitkové automobilu.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server