NEBANKOVNÍ PŮJČKY

Nebankovní půjčky poskytují jednotlivci nebo nebankovní společnosti. Nebankovní půjčky mají řadu nevýhod, tou hlavní jsou vysoké úroky a žadatel o půjčku v konečné fázi zaplatí někdy i dvojnásobek částky než kterou si půjčil. O nebankovní půjčky žádají většinou klienti, kteří se svou žádostí neuspěli u bankovní společnosti, protože jsou např. vedeni v registru dlužníků, a proto jsou pro banku nespolehlivým klientem.

 

V případě, že klient uspěje se žádostí o nebankovní půjčku, pak takto získané peníze může použít na cokoliv, např. na koupi bytu, automobilu, také je můžete použít na závazky z dřívějška, apod.

 

Žadatelem o nebankovní půjčku může být osoba starší 18 let, OSVČ, ženy na mateřské dovolené, osoby vedené v evidenci úřadu práce, zaměstnané osoby nebo důchodci. Nebankovní půjčku lze získat i bez vědomí manželky nebo manžela, ručitele budete potřebovat jen v případě, že půjčka bude v řádech několika statisíců.

 

K žádosti o nebankovní půjčku vám postačí 2 doklady totožnosti, jako jsou řidičský a občanský průkaz a cestovní pas, popřípadě rodný list, dále pak potvrzení o výši příjmu, OSVČ musí doložit potvrzení o stavu účtu z finančního úřadu, číslo bankovního účtu. Většina půjček bývá zaslána rovnou na účet žadatele.

 

K nejvíce preferovaným nebankovním půjčkám jsou půjčky na směnku, půjčky do 24 hodin. Půjčky bez registru, půjčky ihned nebo půjčky online. Jistou výhodou nebankovních půjček lze spatřit v tom, že žadatel nemusí navštěvovat pobočku společnosti, kterou si vybral pro získání půjčky, ale vše si zařídí v pohodlí domova, stačí totiž jen PC a připojení k internetu. Téměř všechny společnosti totiž nabízejí nebankovní půjčky přes internet, stačí jen porovnat nabídky jednotlivých institucí a vyplnit online formulář na příslušných webových stránkách společnosti, obchodní zástupce se vám ozve sám na základě vaší odeslané žádosti.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server