PŮJČKY BEZ PŘÍJMU

Půjčky bez příjmu jsou dosti rizikový produkt, a proto se s nimi setkáváte jen v nebankovní sféře.
Pokud se rozhodnete pro tento druh půjčky, pak doporučujeme, abyste si o půjčku zažádali u takového poskytovatele, který působí na českém trhu delší dobu, protože ne všichni poskytovatelé půjček bez příjmu jednají korektně.

Nyní si něco řekneme o výhodách, ale i nevýhodách u půjčky bez příjmu. Tak nejdříve výhody. K těm bezesporu patří rychlost vyřízení půjčky, většinou jde o několik málo hodin. O půjčku můžete zažádat po telefonu nebo prostřednictvím internetu, není nutné abyste chodili na pobočku společnosti, stačí jen vyplnit online formulář na webové stránce příslušné společnosti a odeslat jej, o schválení půjčky jste pak informování emailem nebo telefonicky. Půjčka bez příjmu je bezúčelová, což znamená, že peníze z této půjčky můžete použít na cokoli, dle vašeho uvážení a potřeb. Pokud máte záznam v registru dlužníka z dřívější doby, nemusíte mít obavy, že byste půjčku nedostali, protože poskytovatel do registru vůbec nenahlíží.

Mezi nevýhody je nutno zmínit vysoké RPSN – roční procentní sazba nákladů a také úroky. U tohoto druhu půjčky musíte mít ručitele, poskytovatel půjčky se takto jistí pro případ že byste půjčku nespláceli. A nakonec v případě pozdních splátek vám hrozí vysoké penále, popřípadě i exekuce.

Žadateli o půjčku bez příjmu mohou být pracující, nezaměstnaní, maminky na mateřské dovolené, začínající podnikatelé nebo i důchodci. K žádosti vám bude stačit doložit dva platné osobní doklady (občanský a řidičský průkaz) a cestovní pas nebo rodný list, telefonní kontakt, doručovací adresu a číslo bankovního účtu.

Před podepsáním smlouvy si ji řádně pročtěte, v případě že nebudete něčemu rozumět tak se zeptejte a pokud vám nebude vše řádně vysvětleno, tak raději smlouvu nepodepisujte a zažádejte si o půjčku u jiné společnosti jen tak se vyhnete případným nepříjemnostem.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server