PŮJČKY NA NEMOVITOST

Bankovní i nebankovní společnosti se snaží nabídnout velký sortiment půjček pro své klienty. Jedna z možných variant jsou půjčky na nemovitost. I když nejste majitelem žádné nemovitosti, přesto si můžete o tuto půjčku zažádat, pokud budete mít ručitele, jež je vlastníkem nemovitosti, ten pak podepisuje zástavní smlouvy. Jestliže chcete ručit nemovitostí mající více majitelů, pak musí se zástavou souhlasit všichni majitelé, souhlas musí doložit svými podpisy. Další podmínkou je, že tato nemovitost nesmí být zatížena zástavním právem jiné osoby a taktéž musí být na území České republiky. K žádosti o půjčku na nemovitost budete muset doložit dva platné osobní doklady, potvrzení o příjmu, výpis z registru dlužníků a doklady týkající se zastavené nemovitosti.

Za půjčku na nemovitost nemusíte vždy ručit jen domem, ale také pozemkem, rekreační chatou nebo bytem v osobním vlastnictví.

Před uzavřením půjčky o nemovitost bude zhodnocena, což znamená, že vás navštíví znalec banky a ten určí hodnotu a na základě tohoto zhodnocení vám bude poskytnuta půjčka.

Protože ve většině případů u půjčky na nemovitost ručíte nemovitostí, o kterou se jedná, pak pokud dům ještě stavíte, máte možnost nejdříve ručit stavebním pozemkem a postupně čerpat půjčku. Následně máte možnost zapsat rozestavěný dům do katastru nemovitostí, čímž zvýšíte hodnotu nemovitosti a vy pak máte možnost i zvýšit částku čerpaných financí.

Ve většině případů u půjček na nemovitost nebudete platit žádné poplatky, ty se pak objeví v úrocích. Ty nejsou nějak zvlášť vysoké, jako je tomu u jiných půjček, úroky však narůstají kvůli dlouhodobé splatnosti, která je v některých případech i 30 let.

Před podepsáním smlouvy je zcela na místě řádně si přečíst smlouvu, protože jen tak předejdete případným nepříjemnostem v budoucnu, např. propadnutím nemovitostí.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server