PŮJČKY OD SOUKROMÝCH INVESTORŮ

Půjčky od soukromých investorů jsou většinou financovány ze soukromých zdrojů osob nebo firem. Vzhledem k finanční krizi se velká spousta lidí dostala do finančních problémů a půjčky od soukromých investorů tak zažívají velký boom.

O půjčku od soukromých investorů mohou žádat zaměstnaní, uchazeči na úřadu práce, důchodci, maminky na mateřské dovolené, nebo osoby samostatně výdělečně činné. Abyste mohli zažádat o půjčku od soukromých investorů, musí vám být minimálně 18 let, dále pak musíte doložit dva platné doklady totožnosti a potvrzení o příjmu.

Tak jako každá půjčka, tak i tato má jisté výhody i nevýhody. K nevýhodám musíte zmínit především tu skutečnost, že poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků, vůbec jej totiž nezajímá, zda máte záznam v registru nebo nikoliv. Peníze obdržíte ve velmi krátkém časovém intervalu a můžete je využít na cokoli, jedná se tedy o půjčku bezúčelovou. Výše půjčky od soukromých osob je závislá na vás, protože jen vy víte kolik jste schopni splácet abyste se nedostali ještě do větších problémů. V případě, že investor bude mít s vámi dobré zkušenosti a budete u něj opět žádat o půjčku, bude vám ochoten poskytnout jisté výhody.

Mezi nevýhody půjčky od soukromých investorů patří vysoké úroky a vysoká roční procentní sazba nákladů (RPSN). Dále pak musíte zmínit i to, že ve většině případů budete muset ručit movitým nebo nemovitým majetkem. Ve většině případů jsou půjčky od soukromých investorů jištěny směnkou. Někteří soukromí investoři poskytující tento typ půjček jen žadatelům z určitého okresu.

Před podepsáním půjčky od soukromého investora doporučujeme pořádně si přečíst smlouvy, pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se zeptat a hlavně neplaťte žádné poplatky předem, jen tak se totiž vyhnete nepříjemnostem, protože velmi snadno se můžete stát obětí soukromého exekutora.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server