Půjčky od soukromých osob

Půjčky, které poskytují soukromé osoby jsou financovány ze soukromých finančních zdrojů osob nebo firem. Půjčky od soukromých osob jsou daleko dostupnější než půjčky od bankovních nebo nebankovních společností, protože soukromá osoba poskytne peníze daleko rychleji.

Půjčky od soukromých osob jsou dostupné pro každého, bohužel jsou však podstatně rizikovější než jiný druh nebankovních půjček, protože ve většině případů u tohoto druhu půjček ručíte movitým nebo nemovitým majetkem, popřípadě budete potřebovat ručitele.

Mezi výhody u půjček od soukromých osob lze zmínit především rychlost, peníze budete mít ve velmi krátkém časovém horizontu a použít je můžete na cokoli. Poskytovatel ani nenahlíží do registru dlužníků, proto pokud jste vedeni v registru, nemusíte mít obavy, že půjčku nedostanete. Dosti často poskytovatel ani nepožaduje doložení vašeho příjmu.

Žadatelem o půjčku od soukromých osob mohou být maminky na mateřské dovolené, nezaměstnaní i pracující, důchodci nebo i OSVČ. K žádosti vám bude stačit doložit jen 2 doklady totožnosti (občanský nebo řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list), trvalý pobyt na území České republiky a musíte být starší 18 let.
V případě, že jste se rozhodli pro půjčku od soukromých osob, měli byste oslovit takového poskytovatele, o kterém si zjistíte reference, protože se velmi snadno může stát, že narazíte na obchodníka, který nebude příliš korektní.

Než podepíšete smlouvu o půjčce, měli byste si ji dobře přečíst a věcem kterým nebudete rozumět si nechte vysvětlit, jen tak totiž předejdete problémům, které se mohou vyskytnout v budoucnu, např. když byste se opozdili se splátkou.

Kde najdete nabídky půjček od soukromých osob? Většinou to jsou inzeráty v novinách, různé letáčky nebo si můžete také poskytovatele půjčky najít prostřednictvím internetu.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server