PŮJČKY PRO CIZINCE

Půjčky pro cizince jsou v nabídce na finančním trhu poměrně krátkou dobu. Na trhu se objevily proto, že zde žije velký počet cizinců, kteří se také potýkají s finančními problémy jako čeští občané. Jelikož půjčky pro cizince jsou poměrně rizikový produkt, mají je ve své nabídce jen nebankovní společnosti.

Pokud se cizinec žijící v České republice rozhodne zažádat o půjčku pro cizince, musí doložit potvrzení o trvalém pobytu, v případě, že tady pracují, je nutné doložit potvrzení o příjmu, poté je nutné doložit dva platné doklady totožnosti – řidičský průkaz a cestovní pas a samozřejmostí je také doložení potvrzení o trvalém pobytu v České republice. Minimální věk žadatele je 18 let.

K výhodám u půjčky pro cizince musíme zmínit to, že půjčka je bezúčelová, tudíž peníze lze použít na cokoli, do registru dlužníků poskytovatel půjčky nenahlíží, měsíční splátky se mohou přizpůsobit měsíčnímu příjmu žadatele.

Mezi největší nevýhody u půjčky pro cizince musíme zmínit především to, že k této půjčce musí být ručitel, který má české státní občanství. Tímto postupem se poskytovatel půjčky jistí pro případ, že by žadatel o půjčku odjel a již se nevrátil. Dále pak to jsou vysoké úroky, RPSN a také vysoké poplatky za vyřízení půjčky.

Cizinci o půjčku mohou žádat prostřednictvím telefonu, SMS zprávy nebo prostřednictvím internetu, stačí jen vyplnit online formulář a odeslat. O schválení půjčky jste informování operátorem. Smlouva je pak zaslána poštou, popřípadě vás navštíví zaměstnanec společnosti. Peněžní prostředky jsou předány v hotovosti nebo na bankovní účet, záleží jen na žadateli kterou variantu si vybere.

Smlouvy u půjček pro cizince musí mít vícejazyčnou formu, čímž se předchází případným soudním sporům z důvodu nepochopení nebo neporozumění textu. V případě, že cizinec podepíše smlouvu psanou v českém jazyce, je stejně platná a veškerá práva i povinnosti z ní vyplývající jsou pro obě strany zavazující.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server