PŮJČKY PRO NEZAMĚSTNANÉ

Jestliže jste dost dlouho bez práce, zcela jistě se vám po určité době nedostává dostatek financí. Pro takové případy se na finančním trhu objevil produkt nazvaný půjčka pro nezaměstnané.

Vyřídit si půjčku pro nezaměstnané je poměrně snadné, o půjčku si můžete zažádat po telefonu nebo přímo z vašeho obývacího pokoje, pomocí počítače a internetu, stačí jen vyplnit příslušný online formulář na webové stránce společnosti, kterou jste si vybrali a odeslat. Zda vám byla půjčka schválena, budete informování prostřednictvím emailu nebo telefonem. Smlouva vám pak bude zaslána poštou nebo vás navštíví obchodní zástupce společnosti.

Mezi výhody k půjčce pro nezaměstnané musíme zmínit rychlost, půjčka bývá schválená během několika málo hodin, samozřejmostí je to, že nedokládáte potvrzení o příjmu a v neposlední řadě peníze získané z této půjčky můžete využít na cokoli, tzn. je bezúčelová. Taktéž poskytovatel půjčky nenahlíží do registru dlužníků, takže pokud máte záznam v registru, nemusíte mít obavy, že by vám půjčka nebyla schválená.

Naopak mezi  nevýhody u půjčky pro nezaměstnané zcela jistě patří vysoké úroky, vysoké RPSN (roční procentní sazba nákladů) a u vyšších částek musíte mít ručitele nebo budete muset ručit movitým nebo nemovitým majetkem, protože přece jen jde o poněkud rizikovou půjčku pro jejího poskytovatele.

K žádosti o půjčku pro nezaměstnané stačí doložit dva platné osobní doklady – občanský a řidičský průkaz, popřípadě rodný list nebo cestovní pas. O půjčku si mohou zažádat nejen nezaměstnaní lidé, ale také pracující, maminky nebo důchodci, a to z toho důvodu že jejich příjem je nízký, a nemuseli by uspět se žádosti o jiný druh půjčky.

Dříve než podepíšete smlouvu o půjčce, měli byste si ji řádně pročíst a pokud nebudete něčemu rozumět, tak se nebojte zeptat, jen tak předejdete nepříjemnostem.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server