PŮJČKY PRO OSVČ

Tak jako každý člověk i OSVČ, tedy osoby samostatné výdělečné činné se mohou dostat do finančních potíží, a proto současný finanční trh poskytuje půjčky pro OSVČ.

Pokud jste OSVČ a chcete si o takovou půjčku zažádat, je dobré si zjistit co nejvíce informací. Především to, že k žádosti o půjčku pro OSVČ musíte doložit daňové přiznání nejen za minulé zdaňovací období, ale také za několik posledních let, číslo bankovního účtu, občanský průkaz manželky (manžela), kopii živnostenského listu nebo výpis z Obchodního rejstříku.

Bohužel některé OSVČ své příjmy buď své daňové přiznání optimalizují, nebo nepřiznají všechny své příjmy, tím pádem skutečnost je jiná a finanční situace žadatele je špatná nebo naopak velmi dobrá. Z tohoto důvodu, by měl poskytovatel půjčky poznat, jestli žadatel o půjčku má skutečně téměř nulové příjmy nebo má příjmy pravidelné, a tudíž nepředstavuje pro poskytovatel půjčky minimální riziko.

Poskytovatel může po žadateli požadovat předložení toho, co bylo z peněz z půjčky zakoupeno, nebo musí žadatel zpětně doložit, že finance z půjčky byly použity jen na účel, jež žadatel uvedl v žádosti o půjčku.

K výhodám u půjček pro OSVČ zmíníme např. že navýšení půjčky můžete odečíst z daňového základu splátkový kalendář lze upravit podle vašich potřeb a pokud budete řádně splácet, máte možnost čerpat automatický revolving, samozřejmě, že vše je závislé na podmínkách jednotlivých společností.

Pokud se rozhodnete požádat o půjčku v bankovním sektoru, pak nesmíte být vedeni v registru dlužníků, protože tím pádem jste rizikový klient. Pak vám nezbude nic jiného než se obrátit na některou společnost v nebankovním sektoru, protože tyto společnosti ve většině případů do registru nenahlížejí. Bohužel v tomto případě však budete muset počítat s podstatně vyšším RPSN a úroky než je tomu u bank.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server