PŮJČKY PRO SLOVÁKY

Protože v České republice žije dosti velké procento Slováků, kteří zde pracují, z tohoto důvodu nabízí finanční trh půjčky pro Slováky, to pro případ, že se dostanou do finančních problémů. Půjčky pro Slováky více méně fungují na stejném principu jako u půjček pro cizince.

Větší šanci mají Slováci získat půjčku v nebankovním sektoru než v bankovním, protože banky považují Slováky za poněkud rizikové klienty.

K žádosti o půjčku pro Slováky je nutno doložit dva platné doklady – potvrzení o trvalém pobytu, cestovní pas, potvrzení o příjmu většinou dokládat není potřeba. Minimální věk pro žádost o půjčku je 18 let, půjčka je bezúčelová což znamená, že nikdo se nebude zajímat, na co získané peníze použijete. Pokud máte záznam v registru dlužníků, nemusíte se obávat, že půjčku nedostane, poskytovatel zpravidla do registru nenahlíží.
O půjčku pro Slováky máte možnost zažádat si telefonicky, osobně na pobočce nebo také prostřednictvím internetu, vyplněním a odesláním online formuláře na společnost, kterou jste si vybrali. O schválení půjčky budete informování operátorem a peníze vám poté budou zaslány na váš bankovní účet nebo je obdržíte v hotovosti, kterou obdržíte při podpisu smlouvy. Je na vás, která forma vám vice bude vyhovovat.

Mezi nevýhody tohoto druhu půjčky je nutné zmínit především vysoké úroky, bohužel někdy se mohou vyšplhat i na 100% ročně, některé společnosti požadují ručitele, který má státní občanství České republiky, jelikož poskytuje poskytovateli půjčky záruku před žadateli, kteří by po obdržení peněz ihned vycestovali a už se nevrátili.

Je nasnadě, že Slováci nemají asi velký přehled o společnostech, které nabízejí tyto půjčky, proto doporučujeme než si o půjčku pro Slováky zažádáte, udělat si malý soukromý průzkum abyste nenarazili na podvodníky, jelikož v ten okamžik se může stát vaše finanční situace daleko horší než byla na začátku.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server