PŮJČKY PRO STUDENTY

Bohužel v současné době se stává studium na vysoké škole poměrně dosti finančně náročné, a proto se stále častěji stává, že studenti jsou nuceni si zažádat o půjčku na studium. Půjčky pro studenty mají ve své nabídce nejen bankovní, ale i nebankovní společnosti. U nebankovních společností ovšem půjčky pro studenty nejsou tak výhodné jako u bank. Nebankovní společnosti jsou sice rychlejší v poskytování půjčky, bohužel rychlost vyřízení půjčky je vykoupena vyššími úroky.

Banky mají v nabídce pro studenty tzv. kontokorenty nebo studentské úvěry. Kontokorent je úvěr, který máte možnost čerpat do mínusu, mínus se vyrovná, když na účet přijde platba.

O půjčku pro studenty mohou žádat studenti, kteří jsou starší 18 let, musejí být studentem denního studia na vysoké škole v České republice nebo v zahraničí a mají trvalý pobyt na území ČR. Dalšími studenty, kteří mohou žádat o půjčku, jsou ti, kterým navazuje interní doktorandské nebo magisterské studium a také studenti víceletých odborných škol. V neposlední řadě mohou o půjčku žádat také studenti MBA nebo studenti dálkového studia.

Při žádosti o půjčku je nutné doložit potvrzení o studiu a musíte mít také ručitele, ve většině případů to jsou však rodiče. Ručitel je nutný z toho důvodu, že studenti nemají žádné příjmy a banky se tímto krokem jen chrání.

Půjčky pro studenty jsou výhodné především v tom, že poplatky nejsou žádné nebo daleko nižší než jsou u jiných půjček, nemusíte dokládat příjmy, taktéž úroková sazba je daleko výhodnější než u jiných půjček. Další nesporná výhoda spočívá v tom, že půjčku lze splácet až po dokončení studia. Taktéž lze splatit půjčku před termínem, aniž byste museli platit sankce za předčasné splacení půjčky.

Peníze z půjčky pro studenty lez využít nejen na studium na českých, ale i na  zahraničních vysokých školách.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server