SOUKROMÁ OSOBA

V dnešní době máte hned několik možností jak získat půjčku. V prvé řadě to jsou bankovní i nebankovní společnosti nebo i soukromé osoby. U soukromých osob o půjčku žádají většinou takoví žadatelé, kteří neuspěli u bank a ani u nebankovních společností.

K výhodám půjček od soukromých osob je nutné zmínit především to, že nároky na bonitu žadatele o půjčku jsou minimální, do registru dlužníků se v tomto případě taky nenahlíží, navíc většinou není nutné ani dokládat pravidelný příjem žadatele.

Musíme se ale zmínit také o nevýhodách půjček od soukromých osob, k těm zásadním zcela jistě patří ručení, a to buď ve formě směnky, nebo jde o ručení nemovitosti žadatele.

Každému žadateli který se rozhodne o půjčku od soukromé osoby, nedoporučujeme půjčovat si hned od první osoby, na kterou dostanete kontakt, může se totiž velmi snadno stát že byste si půjčili od osoby která není moc důvěryhodná a vy byste se snadno modli dostat do problémů. Proto je vhodné, abyste si o dané soukromé osobě nejdříve sehnali reference, nejlépe od bývalých zákazníků.

Soukromé osoby poskytující půjčky své služby nabízejí téměř na všude kde to je možné. Především jde o inzeráty v novinách, na autobusových zastávkách, v různých časopisech, na reklamních letácích a samozřejmostí je také internet.

Pokud uzavíráte smlouvu o půjčce od soukromé osoby, pak doručujeme řádně si přečíst smlouvu ještě před podpisem, protože velmi snadno se vám může stát, že až po podpisu zjistíte skutečnost, že obchodní podmínky jsou pro vás dosti nevýhodné. A na co si dávat nejvíce pozor? Jsou to termíny splátek, platební podmínky, sankce za porušení termínů, RPSN a v neposlední řadě možnosti řešení sporu. Půjčky od soukromých osob ve většině případů obsahují rozhodčí doložku, zde bývá uvedeno jméno osoby, která bude rozhodovat o sporu místo soudu a věřte, že většinou to bude ve váš neprospěch.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server