SPLÁTKOVÝ KALENDÁŘ

V současné době je velmi jednoduché získat jakoukoli půjčku nebo úvěr. Bohužel ale až po získání půjčky si uvědomí, že daná půjčka nebo úvěr není zase tak výhodné jak se na první pohled zdálo, a proto se velmi snadno dostanou do finančních problémů. Aby se lidé do těchto problémů nedostali, je velmi dobré sestavit si tzv. splátkový kalendář a využívat jej jako vzor pro splácení půjček a úvěrů.

Splátkové kalendáře sice ve většině případů sestavují instituce, které úvěry a půjčky poskytují, v případě že se zdržíte se splátkou nebo ji v daném měsíci nezaplatíte, dostanete od společnosti upozornění, ve formě telefonátu nebo dopisu kde budete upozornění na nezaplacení splátky.

Splátkový kalendář by měl obsahovat výši měsíční splátky, datum, ke kterému má být splátka zaplacena, číslo účtu na který splátky poslat a také částku kterou musíte zaplatit. Součástí splátkového kalendáře jsou také podpisy obou zúčastněných stran, čímž vy jako dlužník potvrzujete svůj souhlas s daným vytvořeným kalendářem a datum.

V případě že z nějakých důvodů nemůžete dodržet daný splátkový kalendář, pak máte možnost si zažádat o změny splátkového kalendáře. O změny lze zažádat např. že požadujete splátky odložit o 3 měsíce, nebo smlouvu prodloužit o 12 měsíců, popřípadě máte možnost jednorázově si navýšit splátky nebo také lze zkrátit splátkový kalendář. Změna splátkového kalendáře se ve většině případů provádí nejdříve s platností od měsíce následujícího o podání žádosti, změny ve splátkovém kalendáři většinou bývají zpoplatněny dle sazebníku jednotlivých finančních institucí. O rozhodnutí zda klientu byla povolena změna splátkového kalendáře je informován prostřednictvím emailu nebo poštou, zároveň obdrží dohodu o změně smlouvy, návrh nového splátkového kalendáře a dopis s informacemi jak dále postupovat.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server